O Akademii

Akademia Piłkarska 21 Łąka
Druga po AP 21 Trzebinia filia w Polsce Akademii Piłkarskiej 21 Kraków, której założycielami są byli reprezentanci Polski i zawodnicy Wisły Kraków: Mirosław Szymkowiak i Tomasz Frankowski oraz trener Akademii Piłkarskiej 21 Kraków Marek Konieczny (trener, który bierze udział w kursie UEFA Elite Youth – pierwszy kurs trenerów specjalizujących się w szkoleniu zawodników w Polsce.

Dzięki przychylności założycieli AP21 Kraków dzieci będą miały okazję trenować w profesjonalnej akademii piłkarskiej według europejskich wzorców. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem treningowym, bazą oraz kadrą trenerską.

Akademia Piłkarska 21 Łąka to nie tylko trening piłki nożnej. To również czynny udział w turniejach piłkarskich, organizacja meczy towarzyskich. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 3-12 lat.

Akademia Malucha 21 Łąka
Z myślą o najmłodszych i dla najmłodszych Akademia Piłkarska 21 Łąka , pragnie przedstawić ofertę zajęć skierowaną dla dzieci (dziewcząt oraz chłopców) w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Akademia Malucha ma na celu zapoznanie dzieci w w wieku przedszkolnym z szeroko rozumianą kulturą fizyczną oraz propagować aktywność ruchową i zachowania pro-zdrowotne od najmłodszych lat. Sprzyjająca atmosfera, uśmiech i radość dzieci podczas zajęć, będzie naszym wspólnym sportowym sukcesem.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości