Wakacje z piłką

„Wakacje zpiłką -Zakopane 2016”
Tomasz Frankowski iMirosław Szymkowiak zapraszają!

Ogólne informacje

Akademia Piłkarska 21 to projekt, który ma na celu szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży według najlepszych europejskich wzorców. Akademia powstała ponad trzy lata temu w Krakowie z inicjatywy wspaniałych piłkarzy, byłych reprezentantów Polski:Mirosława Szymkowiaka iTomasza Frankowskiego oraz byłego trenera „wiślackiej” młodzieży,Marka Koniecznego. Wykorzystując swoją bogatą wiedzę i doświadczenie postanowili przekazując ją młodym adeptom futbolu zmienić coś wobecnie panującym wPolsce systemie szkolenia dzieci imłodzieży. Obecnie szkoleniem objętych jest prawie 260 chłopców wwieku od 6 do 16 lat!

Mirosław Szymkowiak

W czerwcu 2011 roku zorganizowaliśmy pierwsze wakacyjne obozy piłkarskie dla chłopców zcałej Polski. Uczestniczyły wnich ponad 80 młodych piłkarzy zcałej Polski, atakże zUSA! Podobnie było wlatach ubiegłych. Obozy nasze zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez ich uczestników, dlatego właśnie dzisiaj przedstawiamy Państwu naszą kolejną ofertę„Wakacji zpiłką – Zakopane 2015”!.

Co proponujemy?

Nasze obozy piłkarskie adresowane są do wszystkich chłopców wwieku10-13 latkochających grać wpiłkę nożną!
Treningi wczasie naszych obozów odbywać się będą wmałych grupach (10-12 chłopców), podzielonych pod względem wieku, aprzede wszystkim umiejętności piłkarskich. Ocenimy je już na pierwszych wspólnych zajęciach.
Główny nacisk podczas naszych treningów będziemy kładli na zajęcia ogólnorozwojowe oraz trening techniki. Główną część zajęć będą stanowić zajęcia zpiłką oraz małe gry.

Kadra szkoleniowa:

OpróczMirosława Szymkowiaka iTomasza Frankowskiegooraz wielu innych polskich piłkarzy, którzy wmiarę swoich możliwości pomagać nam będą wzajęciach treningowych, uczestnicy obozu będą pod stałą opieką trenerów Akademii Piłkarskiej 21. Nasi trenerzy posiadają nie tylko dużą wiedzę piłkarską, ale też niezbędne przygotowanie pedagogiczne. Od wielu lat pracują zpowodzeniem zmłodzieżą wwielu krakowskich klubach!

Tomasz Frankowski

Podczas obozów oprócz kadry trenerskiej nad zdrowiem ibezpieczeństwem młodych piłkarzy przez 24h/dobę czuwać będą wykwalifikowani wychowawcy oraz kierownik obozu.

Wszyscy uczestnicy obozów objęci są ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków(NNW)na sumę ubezpieczenia 10.000 PLN.

Zakwaterowanie

Uczestnicy naszych obozów piłkarskich zakwaterowani będą wkomfortowych warunkach wpensjonatach APIusytuowanych wspokojnej, cichej okolice, azarazem blisko wszelkich zakopiańskich atrakcji.

Obiekt dysponuje zapleczem konferencyjnym. Do dyspozycji będziemy mieli pokoje 2 – 3 osobowe, wyposażonymi włazienki, TV oraz połączenia internetowe. Obiekt usytuowany jest przy kameralnej uliczce, jest ogrodzony imonitorowany, otoczony pięknym ogrodem. Zokien obiektu roztacza się piękny widok na Tatry.

Gdzie będziemy trenować?

Treningi piłkarskieodbywać się będą na obiektachAPI Sport Arena wZakopanemna pięknie położonym, nowo otwartym boisku zesztuczną nawierzchnią!

Boisko piłkarskie API SPORT Arena Zakopane

"WAKACJE ZPIŁKA" -PROGRAM OBOZÓW PIŁKARSKICH

Przyjazd uczestników naszych obozów ma miejsce wponiedziałek wgodzinach przed południowych. Zakończenie obozu – sobota, od godz. 14.00 Docelowo planujemy przeprowadzenie9 jednostek treningowych(1.5 h) – trening techniki, taktyki, małe gry. Program treningowy został opracowany przez współpracujących znaszą Akademia trenerów pracujących, na co dzień zmłodzieżą wAnglii. Dodatkowo wciągu tygodnia wizyta na basenie, zwiedzanie Zakopanego, wycieczki po okolicy oraz liczne gry izabawy.
Uczestnicy naszych obozów dostaną na własność sprzęt treningowy hiszpańskiej firmy Joma (koszulka, spodenki, getry), ana zakończenie obozu pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

CENA

Cena 1-tygodniowego obozu na jednego uczestnika wynosi990 PLN (zniżka 10% dla zawodników Akademii Piłkarskiej 21)

UWAGA:Istnieje możliwość uczestnictwa wnaszych obozachbez konieczności noclegu(w programie trening poranny, obiad oraz zajęcia popołudniowe) –koszt 500 PLN

Ilość miejsc ograniczona!

Istnieje możliwość rezerwacji terminu dla grup zorganizowanych zjednego klubu iprzyjazd na obóz zwłasnym trenerem, który będzie prowadził zajęcia wspólnie ztrenerami Akademii Piłkarskiej 21.

Cena obejmuje:

– zakwaterowanie wośrodku API
– całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, woda na treningi)
– codzienne zajęcia treningowe na boisku
– wykwalifikowana kadra trenerska
– profesjonalna kadra wychowawców
– stroje treningowe hiszpańskiej firmy Joma (na własność)
– wejście na basen
– opieka medyczna
– ubezpieczenie NNW
– drobne upominki na zakończenie obozu
– wycieczki iinne atrakcje

Cena obozu nie obejmuje dojazdu do Zakopanego.Istniej możliwość odbioru uczestników obozów zdworca PKP wZakopanem(po wcześniejszym uzgodnieniu).

TERMINY:

I obóz 04-09.07.2016
II obóz 11-16.07.2016

Kontakt

Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: topsport@vip.onet.pl lub dzwoniąc pod numer 661-804-109

Wiadomości (utwórz nową)